Vištienos blauzdelės

80 min. 4 > 5.00 €

Vištienos blauzdeles ištepiau su natūralaus skonio jogurtu, keletu česnako skiltelių ir pora šaukštelių prieskonių mišinio “Persiladas”. Palikau keletai minučių pasimarinuoti. Kol mėsa marinavosi nuskutau keletą bulvių, morką, viską supjausčiau, sudėjau į kepimo indą ir pašoviau į orkaitę kepti. Beveik valanda laukimo ir gardžiausi pietūs paruošti. Orkaitėje keptos vištienos blauzdelės su bulvėmis ir morkomis gavosi labai skanios ir patiko mūsų šeimai.

Patiekalui, kurio užteks keturių asmenų šeimai, pagaminti reikės:

6 vištienos blauzdelių

1 morkos

4-5 nelabai didelių bulvių

2 skiltelių česnako

1 galvutės svogūno

Šiek tiek sviesto

1-2 valgomųjų šaukštų natūralaus skonio jogurto

2-3 arbatinių šaukštelių prieskonių mišinio “Persiladas”

Keleto kvapiojo pipiro žirnelių

Druskos pagal skonį

Pirmiausia pasiruošiame vištieną:

Dubenėlyje sumaišome natūralaus skonio jogurtą ir prieskonių mišinį “Persiladas”. Smulkia tarkele įtarkuojame česnako skilteles. Išmaišome. Gautu marinatu ištepame vištienos blauzdeles, pasistengiame, kad kuo daugiau marinato pakliūtų už odelės.

Orkaitę įkatiname iki 180 laipsnių temperatūros:

Kepimo formą ištepame sviestu. Dedame pusiau perpjautas nuskustas bulves. Pabarstome druska, beriame keletą kvapiojo pipiro žirnelių. Ant viršaus dedame vištienos blauzdeles, morkų griežinėlius, pjaustytą svogūną. Kepame įkaitintoje orkaitėje apie 55-60 minučių. (Kepiau įjungusi orkaitės funkciją kepimas su garais).

Vištienos blauzdelės su bulvėmis ir morkomis paruoštos. Skanaus!

Taip pat skaitykite