bookmark_border

Vištiena įdarytos bulvės

60 min. 3-4 >3.00 €

Apie šaltibarščius vakarienei svajojau jau nuo pat vakar, pirkdama jiems reikalingus produktus parduotuvėje. Kaip bebūtų gaila, iš šeimos narių šaltibarščių vakarienei norėjo mažuma, vyras su vyresnėliu sūnumi užsiprašė “normalesnio” maisto, tad visai netikėtai sugalvojau jiems iškepti bulvyčių su vištiena. Orkaitėje keptos vištiena įdarytos bulvės gavosi labai gardžios ir patiko visiems, o mažiausiam šeimos nariui kuo puikiausiai tiko ir prie šaltibarščių, kurių sakė tikrai nevalgys.


Patiekalui pagaminti reikės:

9 vidutinio dydžio šviežių bulvių

1 nedidelės virtos vištos krūtinėlės

2 valgomųjų šaukštų natūralaus skonio jogurto

50-80 g. mocarelos sūrio

Saujos smulkintų krapų, svogūnų laiškų

Druskos

Mėgiamų prieskonių pagal skonį

Pirmiausia pasiruošiame bulves:

Specialiu šveistuku arba kempinėle nušveičiame nešvarumus nuo bulvių ir jas švariai nuplauname. Bulves išdėliojame ant kepimo skardos, pabarstome druska, apšlakstome aliejumi ir dedame į iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę, kepame apie 30-35 minutes. Nuo kiekvienos paguldytos iškepusios bulvės nupjauname viršų ir atsargiai išskaptuojame vidų. (Išskaptuoto bulvių vidaus neišmeskite, dalį dėsime į vištienos įdarą)

Ruošiame įdarą:

Virtą vištienos krūtinėlę susmulkiname, sumaišome su dviem šaukštais natūralaus skonio jogurto, tarkuotu mocarelos sūriu, druska, mėgiamais prieskoniais, smulkintais krapais ir svogūnų laiškais. Taip pat įdedame ir dalį bulvių vidaus ir gerai išmaišome.

Orkaitę įkaitiname iki 190 laipsnių temperatūros:

Imame išskaptuotą bulvę į kurią dedame pasiruošto vištienos įdaro.

Įdarytas bulves sudedame ant kepimo skardos ir kepame įkaitintoje orkaitėje apie 20-25 minutes.

Patiekiant apibarstome smulkintais šviežiais krapais ir svogūnų laiškais. Skanaus!

Taip pat skaitykite