bookmark_border

Vištiena drebučiuose su žaliaisiais žirneliais ir morkomis

30 min. + per naktį laikyti šaldytuve 2-4 > 4.00 €

Savaitės pradžioje sugalvojau pasigaminti vištienos drebučiuose. Patiekalą buvau nusiteikusi valgyti viena, tad dariau paprastai ir nelabai daug. Šeimos nariams, galima sakyti, tik iš mandagumo pasiūliau paragauti, kai užtiko valgančią. Tikrai kažkaip galvojau, kad jau tikrai atsisakys ir nenorės net paragauti, bet pasirodo norėjo, tai teko dalintis. Mano nuostabai vištiena drebučiuose su morkomis ir žaliaisiais žirneliais labiausiai patiko vaikams. Kiekvienas suvalgęs po savo porciją mielai dar ir pakartojo

Vienam nelabai dideliam indui vištienos drebučiuose pagaminti reikės:

Šlakelio aliejaus

1 galvutės svogūno

1 nedidelės morkos

3-4 valgomųjų šaukštų žaliųjų žirnelių

2 virtų vištienos šlaunelių mėsos be odos ir kaulų

Saujos smulkintų krapų

1 kupino arbatinio šaukštelio želatinos

30 ml. vandens

200 ml. sultinio

Pasiruošiame daržoves:

Pirmiausia želatiną užpilame vandeniu ir paliekame išbrinkti. Keptuvėje įkaitiname aliejų, dedame smulkintus svogūnus, pabarstome druska ir porą minučių pakepiname. Beriame burokine tarkele tarkuotas morkas ir vis pamaišydami kepiname apie 5-8 minutes. Suberiame smulkintą virtą vištieną, krapus, žaliuosius žirnelius ir dar keletą minučių viską pakepiname.

Išbrinkusią želatiną pašildome karšto vandens vonelėje. Supilame į puodą ir įpilame švelniai sūdyto sultinio. Šildome ant vidutinio kaitrumo ugnies. Sudedame kepintas daržoves su vištiena. Keletą minučių pamaišydami pašildome, bet neužviriname. Supilame į indą, atvėsiname ir dedame į šaldytuvą nakčiai.

Mes valgėme su virtomis, dar karštomis bulvėmis ir marinuotais agurkėliais. Buvo išties labai skanu.

Taip pat skaitykite