Vaikų dantukų priežiūra

Ar noriai dantukus valosi Jūsų vaikučiai? O gal vis atidėlioja, spyriojasi ir reikia kaip nors juos paskatinti išsivalyti dantukus?

Mūsų namuose trimečiui dantukų valymasis vienas malonumas, juos galėtų valytis, kad ir kas valandą. Labai noriai valosi tiek pats, tiek man leidžia išvalyti dantukus, o štai aštuonmečiui kartais reikia ir priminti, kad nepamirštų išsivalyti dantukų prieš einant į mokyklą ar prieš miegą.

 

 

Valydama trimečiui Augustinui dantukus naudoju šveicarišką dantų pastą Edel White, kuri yra nedidelėse tūbelėse (kurias, beje, labai patogu pasiimti į keliones)  ir net septynių skirtingų skonių (citrinų, apelsinų, obuolių, kriaušių, vyšnių, vanilės, levandų) tad, kad dantukus valytis būtų dar smagiau kiekvienai savaitės dienai galime rinktis vis kitokį skonį.  Galbūt tai galėtų patikti vaikučiams, kurie nelabai draugauja su dantukų valymusi. Pačios dantų pastos yra augalinės, gana malonaus skonio, be dirbtinių dažiklių, agresyvių putoklių (pvz., SLS). Rekomenduojamos vaikams naudoti jau po pirmo dantuko išdygimo iki šešių metų. Mums jos labai patiko, tad drąsiai rekomenduojam išbandyti.

 

 

Taip pat norime pasidalinti savo įspūdžiais apie elektrinį dantų šepetėlį, kuriuo mano abu berniukai naudojasi nuo šių metų pradžios. Atvirai pasakius, nežinau, kas vaikams patinka labiau ar dantukų valymasis elektriniu šepetėliu (valosi tikrai labai sąžiningai ir abu) ar tas mielas monstriukas Sparklis gyvenantis programėlėje su kuriuo vaikai noriai žaidžia, maitina, bei ypač džiaugiasi kai už gerą dantukų išsivalymą būna apdovanoti.

 

Man, kaip mamai, šis dantų šepetėlis patiko tuo, kad yra:

 

Keičiamos dantų šepetėlio galvutės, o tai reiškia, kad vienu šepetėliu gali naudotis du ir daugiau vaikų, tereikia kiekvienam turėti po savo galvutę.

 

Du skirtingi galios rėžimai, o tai reiškia, kad vienas ir tas pats šepetėlis tinka skirtingo amžiaus vaikams. Pasirinkus mažesnę galią dantukus gali valytis trimetis, pasirinkus didesnę – aštuonmetis.

 

Mokymo programa, kuri bent jau mano vaikučius tikrai labai sudomino. Jos pagalba abu berniukai stengiasi kuo kruopščiau ir sąžiningiau išsivalyti dantukus.

 

Pakrovėjas. Dantų šepetėlis lengvai pakraunamas ir jam nereikia papildomai elementų.

 

 

 

Priekaištų šiam dantų šepetėliui neturime, sakyčiau, tai vienas geriausių turėtų dantų šepetėlių, tad vertinam, kad galime teigti, mūsų pirkinys buvo tikrai vykęs.

Linkime, kad visų vaikučių dantukai būtų balti kaip sniegas, stiprūs bei sveiki!

Taip pat skaitykite