Tortilija su bulvių paplotėliu ir vištiena

25 min. 2 >3.00 €

Tortilija su bulvių paplotėliu ir vištiena, visai kaip viename populiariame greito maisto restorane, o gal net ir truputėlį skanesnė. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad ją paruošti gana sudėtinga, bet taip tik atrodo, ištikro darbo ne tiek jau ir daug.

Dviems tortilijoms paruošti reikės:

2 tortilijų

Puodelio smulkiai pjaustyto šviežio baltagūžio kopūsto

2 keptų vištienos šlaunelių mėsos be odos ir kaulo gabalėlių

1 pomidoro

Padažui:

2 valgomųjų šaukštų majonezo

3 valgomųjų šaukštų graikiško jogurto

1 trumpavaisio agurko

2 skiltelių česnako

Žiupsnio smulkintų krapų, svogūnų laiškų

Bulvių paplotėliams:

3 nelabai didelių bulvių

1 kiaušinio

1 nedidelės galvutės svogūno

Druskos

Žiupsnio smulkintų krapų

Aliejaus kepimui

Pirmiausia, rekomenduoju, pasiruošti padažą:

Dubenėlyje sumaišome natūralaus skonio graikišką jogurtą, majonezą, smulkia tarkele įtarkuojame česnako skilteles, burokine tarkele įtarkuojame agurką, beriame smulkintus svogūnų laiškus, krapus ir išmaišome. Paruoštą padažą bent kelioms minutėms įdėkite į šaldytuvą.

 

Ruošiame bulvių paplotėlius:

Bulves nuskutame, sutarkuojame burokine tarkele, pabarstome druska, išmaišome, skystį nuspaudžiame. Tarkuotas bulves dedame į dubenį, įmušame kiaušinį, beriame smulkintų krapų, smulkia tarkele įtarkuojame svogūną, gerai išmaišome. Keptuvėje įkaitiname nelabai didelį kiekį aliejaus. Iš paruoštos masės formuojame nestorus paplotėlius, kuriuos kepame po 8 minutes iš abiejų pusių ant vidutinio kaitrumo ugnies. Iškepusius padedame ant rankšluostinio popieriaus riebalų pertekliui susigerti.

 

Ruošiame tortilijas:

Imame tortiliją, kurią patepame paruoštu padažu. Dedame smulkiai pjaustytą šviežią kopūstą, keptą vištieną, pomidoro griežinėlius, uždedame dar padažo, dedame bulvių paplotėlį.

 

Užlenkiame apačią, vieną po kito šonus.

 

 

Dedame į įkaitintą sumuštinių keptuvą (grilių). Kepame apie 3-5 minutes priklausomai nuo keptuvo. Galima bandyti kepti ir paprastoje keptuvėje jei keptuvė nėra linkusi pritraukti kepinių, taip pat galima kepti ir orkaitėje.

 

Skanaus!

Taip pat skaitykite