„The Elf on the Shelf“

Vos prieš keletą dienų atsitiktinai sužinojau apie „The Elf on the Shelf“ – nykštukus, krečiančius išdaigas namuose advento laikotarpiu. (Bent jau taip apie juos kalbama). Pagalvojau, kad mano vaikučius jie tikrai turėtų nudžiuginti. Tad ilgai nelaukusi pasirūpinau, kad iki gruodžio pirmosios jie atkeliautų ir į mūsų namučius.

Pirkau juos internetu, iš pradžių šiek tiek baiminausi, kad nespės atkeliauti, tačiau pasisekė, atkeliavo kur kas ankščiau nei tikėjausi. Tad jau šiandien turėjau puikią progą išpakuoti siuntinuką, būdama viena namuose juos įdėmiai apžiūrėti, na ir parašyti trumpą apžvalgėlę apie juos.

Užsakyti nykštukas ir nykštukė atkeliavo dailiai supakuoti savo dėžutėse. Nors abu ir kainavo tiek pat, tačiau vienas jų kažkodėl buvo supakuotas didesnėje dėžutėje ir turėjo didesnę knygelę, o kitas mažesnėje dėžutėje ir turėjo mažesnę knygelę. (Abiejų knygelių turinys toks pat.) Knygelė man pasirodė labai miela ir graži. Tiesa, ją perskaičiusi, supratau, kad nykštukai, pasirodo, yra visai kitokie nei apie juos kalbama. Kažkodėl, internete gausu informacijos, kad šie nykštukai išdykę ir mėgsta krėsti pokštus, kartais net ir nelabai juokingus, tačiau bent jau šioje knygelėje, kuri atkeliavo kartu su nykštuku nėra parašyta nieko panašaus.

Knygelėje rašoma, kad šį nykštuką į namus atsiunčia Kalėdų Senelis. Pirmąją dieną atkeliavus nykštukui, būtinai reikia jam sugalvoti vardą. Tai yra gerasis nykštukas ir jo užduotis per dieną stebėti vaikus, o naktį iškeliauti pas Kalėdų Senelį ir papasakoti jam kokie vaikai buvo, geri ar blogi. Šie nykštukai pasirodo visai nekrečia išdaigų ar pokštų, tiesiog juos iš po nakties ryte galima rasti vis kitoje namų vietoje. Vaikai gali su jais kalbėtis, papasakoti savo paslaptis bei troškimus, bet negali jų liesti, nes palietus jų magiškosios galios dings. Pas vaikučius šis nykštukas gali būti per visą advento laikotarpį. Kalėdų Senelis jį pasiima kartu su savimi Kūčių naktį palikdamas po eglute dovanėles.

Deja, bet apie nykštukų išdaigas ir kodėl jos krečiamos knygelėje nėra parašyta, nors oficialiame jų puslapyje „The Elf on the Shelf“ galima rasti tikrai nemažai nykštukų pokštų idėjų. Kodėl taip yra, atsakymo dar neradau. 😉 Paskutinėmis dienomis, socialiniuose tinkluose, teko nemažai paskaityti ir tokių įrašų, kaip, kad turint šį nykštuką, namuose būtinai reikia turėti stebuklingas dureles, pro kurias nykštukas naktį iškeliauja pas Kalėdų Senelį, bet skaitytoje knygelėje, kuri atėjo su nykštuku, apie tai taip pat nebuvo nieko parašyta.

Štai tokia mano trumputė apžvalga apie šiuos nykštukus ir jų orginali istorija. Linkiu visiems stebuklingo šv. Kalėdų laukimo, kuriant savo istoriją.

Norinčius pasisemti idėjų kviečiu prisijungti prie facebook’o grupės. Taip pat nykštukų idėjomis ir nuotykiais iki pat šv. Kalėdų mielai dalinsiuosi ir savo instagram’o paskyroje.

Taip pat skaitykite