Stebuklingas vanduo

Žiemos atostogos baigėsi, nuotolinis mokymas darželyje prasidėjo – metas kibti į darbus. Šios savaitės tema – spalvos. Atlikę paskirtas užduotis, nepatingėjome ir dar prisigalvojome savų. Namuose pasigaminome spalvoto stebuklingo vandens, bandėme juo piešti, stebėjome kas nutiks baltai nosinaitei įmerktai į spalvotą vandenį ir gaminome burbulus – putas.

Užduočiai atlikti reikės:

Keleto skirtingų spalvų krepinio popieriaus lapų

Keleto stiklinių

Vandens

Jei norėsite pabandyti piešti su spalvotu vandeniu, papildomai reikės teptuko ir popieriaus lapo, jei norėsite stebėti kaip keičiasi nosinaitės spalva įmerkus į spalvotą vandenį – nosinaitės, jei norėsite pagaminti spalvotų burbulų – putų reikės šiaudelio ir muilo.

Kiekvieną krepinio popieriaus lapą sukarpome arba suplėšome į mažus gabalėlius. Į kiekvieną stiklinę iki pusės įpilame vandens.

Kiekvieną stiklinę pripildome sukarpyto krepinio popieriaus gabalėliais.

Stebime kaip keičiasi vandens spalva. Merkiame teptuką į vandenį ir piešiame stebuklingu vandeniu.

Žaidimas su nosinaite. Nosinaitę padaliname į penkias juosteles arba į tiek kiek turite stiklinių su skirtingos spalvos vandeniu.

Vienkartinės nosinaitės juostelę merkiame į stiklinę su vandeniu.

Stebime kaip keičiasi nosinaitės spalva.

Į kiekvieną stiklinę įpilame truputėlį skysto muilo. Imame šiaudelį ir pučiame. Kelių sekundžių bėgyje, gauname spalvotus burbulus – putas.

Daugiau