Pavla Hanáčková “Kas slepiasi miške ir sniege?”

Mano mažiesiems gamtos bei gyvūnėlių mylėtojams labai patiko leidyklos “Nieko rimto” išleista Pavlos Hanačkovos knygelė “Kas slepiasi miške ir sniege?”

 

 

Šioje knygelėje vaikai sutiko pasaulio gyvūnus su kuriais jau buvo spėję susipažinti kieme ir zoologijos sode, bet kartu apie juos sužinojo nemažai naujos informacijos.

 

 

Vyresnėlis su dideliu susidomėjimu broliui skaitė apie gyvūnus, kaip šie savo išvaizda yra prisitaikę prie aplinkos, kurioje gyvena, taip pat domėjosi kaip ir kur kokie gyvūnai slepiasi, kada miega, kada valgo, kodėl vienus ar kitus veiksmus atlieka būtent taip.

 

 

Buvo išties gražu žiūrėti kaip abu berniukai draugiškai ieško užsimaskavusių gyvūnų. Mažiausiam skaitytojui Augustinui patiko klausytis skaitančio brolio, bet smagiausia dalis buvo patraukti juostelę, kurią patraukus pasimatydavo pasislėpęs gyvūnas ir jį atpažinti būdavo kur kas lengviau.

 

 

Knyga rekomenduojama 3-6 metų vaikams, bet su tėvelių priežiūra puikiai tiktų ir mažesniems. Ją noriai skaitė bei vartė abu mūsų berniukai – trimetis ir aštuonmetis. Knyga gausiai iliustruota, vaikučių dėmesį ypač traukė žavūs gyvūnėlių piešinukai, pati knyga labai tvirta, kietu viršeliu, storais puslapiais, kuriuos lengva bei malonu versti mažiems pirštukams.

 

Mums labai patiko, tad nuoširdžiai rekomenduojam. Už šią knygelę sakome ačiū leidyklai “Nieko Rimto”. Daugiau informacijos apie knygelę galite rasti jų el. knygynėlyje.

Taip pat skaitykite