bookmark_border

Pavasaris – metas pokyčiams!

Atėjo pavasaris, kovas jau beveik įpūsėjo, nespėsime pastebėti – netrukus ateis ir vasara, nujaučiu, kad ne vienas mūsų iki vasaros nori numesti bent truputį per žiemą susikaupusio papildomo svorio, tai ką darysime – lieknėsime ar ir toliau būsime gražūs?

Daug kur rašoma, kad būtent pavasaris yra vienas iš tinkamiausių metų laikų pokyčiams bei organizmo valymui, nes būtent šiuo metų laiku aktyviau veikia biologiniai organizmo ritmai. Ar tikite tuo? Galbūt jau pradėjote valyti organizmą ir kokias būdais? Aš jau kelinta diena iš eilės mėgaujuosi puodeliu arbatos “Pienė Karalienė”, arbata labai švelnaus, gana malonaus skonio, dienos metu ypač skaniai geriasi kartu su saldaus vyniotinio gabalėliu. Taip, žinau, šitaip geriant “liekninamąją” arbatą didelių pokyčių tikėtis neverta, bet tikiuosi, kad galbūt nuo sekančio pirmadienio pavyks pagaliau “susiimti”, kam įdomu pažiūrėti kaip man seksis kviečiu susitikti instagram’e. 😉

Šios arbatos sudėtyje esantys augalai auga Lietuvoje ir yra mums visiems labai gerai žinomi. Viena iš pagrindinių gaminio sudedamųjų dalių yra daržinės pienės šaknys, apie kurios naudingąsias savybes oganizmui bei lieknėjimui nemažai informacijos galima rasti internete bei įvairiose knygose.

Norintiems pagerinti bendrą organizmo būklę bei išvalyti organizmą nuo susikaupusių toksinų ir šlakų rekomenduojama per dieną išgerti 1-2 puodelius arbatos. Siekiantiems sumažinti kūno svorį – per dieną reikėtų išgerti 3-5 puodelius arbatos. Norint pasiekti geresnių rezultatų bei geriau išvalyti žarnyną šią arbatą svarbu išgerti su visais tirščiais.

Visiems linkiu gerų pokyčių šį pavasarį!

Taip pat skaitykite