Gaukite mūsų "Android" programėlę!

Gauti iš Google Play

Mūsų Contribee puslapis jau patvirtintas!

Skirti paramą

Omleto suktinukai su kumpiu ir sūriu

Autorius:

Loreta

40 min. 2-3 >1.50 €

Pusryčių paįvairinimui šeimai gaminau omleto suktinukus su kumpiu ir sūriu, kuriuos patiekiau su karštomis cukinijos, paprikos, ir svogūno salotomis. Tokie pusryčiai šeimai labai patiko, ypač trimečiui.

Patiekalui, kurio užteks trims valgytojams paruošti reikės:

Trijų didelių kiaušinių

2 valgomųjų šaukštų miltų

Saujos tarkuoto fermentinio sūrio

Apie 80 g. kumpio

80 ml. pieno

Druskos pagal skonį

Dviejų plonų juostelių cukinijos

Karštoms salotoms:

1 jaunos cukinijos

1 saldžios raudonos paprikos

1 galvutės svogūno

Aliejaus kepimui

Druskos

Ruošiame omleto vyniotinį:

Kiaušinius, kartu su miltais, pienu ir druska išplakame iki purumo. Gautą masę supilame į kepimo popieriumi išklotą kepimo skardą, kurią dedame į iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę ir kepame apie 20 minučių. Ant iškepusio omleto dedame pjaustytą kumpį, cukinijos juosteles, beriame tarkuotą fermentinį sūrį ir atsargiai susukame. Susuktą vyniotinį dedame kelioms minutėms į įkaitintą orkaitę, kad išsilydytų sūris.

Omletui kepant gaminame šiltas salotas:

Keptuvėje įkaitiname šlakelį aliejaus. Dedame smulkintą svogūną bei papriką, pabarstome druska ir kepiname apie 5 minutes. Dedame juostelėmis pjaustytą cukiniją. Vis pamaišydami kepiname apie 5-8 minutes.

 

Omleto vyniotinį su kumpiu ir sūriu supjaustome norimo dydžio gabalėliais ir dedame į lėkštes, jei mėgstate šalia patiekiame šiltas cukinijos, paprikos ir svogūnų salotas. Skanaus!

Daugiau