Mokomasis žaislas trimečiui!

Prieš keletą savaičių mūsų mažiausiam šeimos nariui Augustinui suėjo trys metukai, tai gi galvojom ką ta proga padovanoti. Matydami kaip jam patinka varstyti duris bei spintelių dureles, o slapta pagriebus raktus bandyti užrakinti ir vėl atrakinti namų duris, pradėjom ieškoti tokio žaislo su kuriuo berniukui būtų panašios veiklos.

Renkantis dovaną mūsų dėmesį patraukė iš medžio pagamintas mokomasis žaislas Spynų namas.

 

Turėdami šį žaislą kiek ilgiau nei dvi savaites, galime drąsiai sakyti, kad mūsų pirkinys buvo teisingas! Veiklos yra ir trimečiui, ir aštuonmečiui. Kartais berniukams nesinori namuko raktais dalintis draugiškai.

 

 

Pats namukas išties labai dailus, tvirtas, gana lengvas, viršuje yra rankenėlė už kurios galima paimti namuką ir nusinešti kur norisi.

 

 

Iš viso yra aštuonios durys, su skirtingais užraktais ir spynomis. Yra pridėti ir trys skirtingi raktai + pridėti atsarginiai raktai. Mažoms rankytėms patogu dureles ir atidaryti, ir uždaryti.

 

 

Visos durelės skirtingų spalvų, tad žaidžiant kartu su vaiku galima mokintis ne tik kaip atrakinti įvairias spynas ar užraktus, bet ir sėkmingai išmokti spalvų pavadinimus.

 

Jei dar neišrinkote savo trimečiui dovanos, rekomenduojame, taip pat primename, kad apsiperkant el. parduotuvėje TirlimPamPam.lt suvedus kodą LORJUSLIFE taikoma 10 proc. nuolaida visam pirkinių krepšeliui.

Taip pat skaitykite