bookmark_border

“Mažasis princas”

Animacinis filmas “Mažasis princas” mums patiko ne mažiau nei visai nesenai perskaityta Antoine de Saint-Exupery knyga “Mažasis princas”.

Filmukas tiesiog užburiantis, vaikai prašo įjungti ir nori pažiūrėti gana dažnai, nors matę jau ne vieną kartą. Nuostabi ir labai graži mažos mergaitės ir kaimyno dieduko istorija.

Filmo aprašymas: “Viename mieste kartu su mama gyvena mergaitė. Gana griežtos mamos ruošiama suaugusiųjų gyvenimui, mergaitė neturi laiko draugams ar pramogoms. Jos aiškiai ir griežtai sustyguotą dienotvarkę sujaukia pagyvenęs ir šiek tiek ekscentriškas barzdotas kaimynas. Jis mergaitei ima pasakoti istoriją apie tai, kaip kažkada, sudužus lėktuvui, dykumoje sutiko mažą berniuką – princą. Deja, vieną dieną kaimynas patenka į ligoninę. Mergaitė, liūdėdama be savo naujojo draugo, ima svajoti apie tai, kaip senu lėktuvu pakyla į dangų ir suranda mažąjį princą. Netrukus jos svajonė išsipildo. Prasideda magiška kelionė, kurios metu mergaitė susitiks su Mažuoju Princu, patirs daugybę nuotykių ir širdimi pajus, kas iš tiesų svarbu šiame gyvenime.” Informacija iš acmefilm.lt

Jei dar nematėte, rekomenduojame pažiūrėti šį filmuką tiems kurie jau skaitė “Mažajį princą” bei tiems, kurie tik planuoja tai padaryti!

Taip pat skaitykite