bookmark_border

Makaronai su morkomis, žiediniu kopūstu ir saliamio dešra

30 min. 4 2.00 €

Savaitės pradžioje stengiuosi kruopščiai susiplanuoti ką gaminsiu šeimai ir nusipirkti maisto, kad užtektų visai savaitei, tad savaitės pabaigoje dažniausiai būna šaldytuvo “valymas” bei maisto likučių suvartojimas. Šiandieniniai šeimos pietūs iš to ką pavyko rasti virtuvės spintelėse bei šaldytuve sakyčiau pavyko visai neblogai – makaronai su morkomis, žiediniu kopūstu ir saliamio dešra gavosi tikrai labai skanūs.

Jei nemėgstate ar nevalgote saliamio dešros, ją galite keisti mėgiamu kumpiu, kepta ar virta vištiena, ar kitokia mėsa, arba nedėti visai, bus tikrai nemažiau gardu.

 

Patiekalui, kurio užteks keturių asmenų šeimai – dviems suaugusiems ir dviems vaikams, pagaminti reikės:

150 g. mėgiamų makaronų

1 didelės morkos

1 galvutės geltonojo svogūno

Maždaug trečdalio nedidelio žiedinio kopūsto

Keletos griežinėlių saliamio dešros

50 g. tarkuoto kietojo sūrio

Šlakelio aliejaus

Žiupsnelio druskos

Mėgiamų prieskonių pagal skonį

Ruošiame makaronus su morkomis, žiediniu kopūstu ir saliamio dešra:

Makaronus išverdame šiek tiek pasūdytame vandenyje 2 minutėmis trumpiau nei rekomenduoja gamintojas, išvirusius nusunkiame. Keptuvėje įkaitiname aliejų, dedame kapotą svogūną, pakepiname 4-5 minutes. Sudedame burokine tarkele tarkuotas morkas, smulkiai pjaustytą žiedinį kopūstą, pabarstome druska, mėgiamais prieskoniais ir kepiname apie 5 minutes. Jei reikia įpilame šiek tiek vandens arba sultinio. Sudedame išvirusius makaronus, smulkiai pjaustytą saliamio dešrą, pabarstome tarkuotu kietuoju sūriu ir kepiname apie 5 minutes.

 

Patiekiant nepamirštame šviežių daržovių, skanaus!

Taip pat skaitykite