Makaronai su buivolių pieno mocarelos sūriu

25 min. 4 > 5.00 €

Būna dienų, kai gaminti tiesiog nesinori ar labai jau tingisi. Tokiomis dienomis labiausiai ir pasiilgstu gyvenimo didmiestyje, kai gali tiesiog per kelias minutes, paskambinusi telefonu užsisakyti gardžiausią vakarienę į namus. Labai gaila, bet gyvenant mažesniame miestelyje, tokios galimybės neturi. Tad nori nenori, tenka prisiversti keliauti į virtuvę ir kažką gaminti, nes na šeima juk valgyti tai nori. Džiaugiuosi, kad namiškiai mėgsta makaronų patiekalus. Šie tagliatelle makaronai su buivolių pieno mocarelos sūriu yra labai gardūs, ypač mėgstami vaikų, bei neretai mane išgelbėja, kai pietus ar vakarienę reikia skubiai paruošti.

Patiekalui, kurio užteks keturių asmenų šeimai, pagaminti reikės:

8 lizdelių makaronų tagliatelle

1 rutuliuko buivolių pieno mocarelos sūrio

3 skiltelių česnako

1 valgomojo šaukšto sviesto

Papildomai reikės druskos bei vandens virimui

Gaminame taip:

Pirmiausia puode užviriname druska pasūdytą vandenį. Dedame makaronų lizdelius. Juos verdame pagal gamintojo rekomendacijas apie 8-10 minučių. Išvirusius nusunkiame. Gilesnėje keptuvėje ar puode storu dugnu išlydome sviestą, dedame smulkia tarkele tarkuotas česnako skilteles ir maždaug minutę vis pamaišant pakepiname. Beriame plėšytą buivolės pieno mocarelos sūrį, pašildome kol išsilydis, suverčiame virtus makaronus ir gerai išmaišome.

Makaronai su buivolių pieno mocarelos sūriu paruošti. Prieš patiekiant pabarstome džiovintų prieskoninių žolelių mišiniu. Skanaus!

Taip pat skaitykite