Lego žurnalas „Harry Potter. Sugrįžimas į Hogvartsą“

Pagaliau, ilgai laukėm ir sulaukėm – į namus jau atkeliavo vienas mėgstamiausių, ir ko gero, nesumeluosiu parašydama, kad vienintelis žurnalas, kurį sūnus džiaugiasi gavęs dovanų, o neretai ir pats, pamatęs prekybos vietose, nusiperka naują numerį, skaito ir atlieka įvairias užduotis. Paskutiniu metu kitokių žurnalų neperkam, tik šį.

Nežinau, kas sūnui patinka labiau, žurnale esantys galvosūkiai ar pridėta lego minifigūrėlė, bet gavus šį žurnalą namuose bent kokias geras tris valandas, kol atliekamos visos užduotys, tvyro ramybė ir tyla, ir nesigirdi dejavimų – „aš neturiu ką veikti“.

Sūnus didelis Hario Poterio gerbėjas, tad labai apsidžiaugė šiandien radęs padėtą ant stalo naują Lego žurnalą „Harry Potter. Sugrįžimas į Hogvartsą“.

Žurnalas skirtas vaikams nuo 6 metų. Mes perkam jį nuo tada kai sūnus pradėjo lankyti pirmą klasę (dabar jau lanko trečią klasę) ir žurnalas vis dar neatsibodo. Žurnale gausu įvairių įdomių užduočių kuriose, reikia nuspalvinti, nupiešti, surasti skirtumus, trūkstamas detales ir pan.

Žurnalas nepigus, tad gal ir gerai, kad išeina ne kartą į mėnesį, o rečiau 😉 Norintiems žurnalą nusipirkti pigiau nei prekybos vietose, siūlom užsisakyti internetu. Mes perkame iš čia.

Taip pat skaitykite