Laiškai nuo Kalėdų senelio 2018

Lapkričio viduryje, kartu su vaikais rašėme ir siuntėme laiškus Kalėdų seneliams gyvenantiems Vokietijoje ir Kanadoje. Norime pasidžiaugti, kad vaikai atsakymus gavo iš abiejų Kalėdų senelių. Jiems laiškus siuntėme tą pačią dieną, tačiau iš vieno atsakymą gavome gruodžio viduryje, iš kito – sausio pradžioje.

Pirmąjį laišką, gruodžio 16 dieną, gavome iš Kalėdų senelio gyvenančio Vokietijoje. Jam vaikai rašė laiškus anglų kalba, atsakymus gavo anglų kalba.

Kalėdų senelio gyvenančio Vokietijoje adresas:

Weihnachtsmann

Weihnachtspostfiliale

16798 Himmelpfort

Germany

Gautas laiškas labai gražus, kartu prie jo buvo pridėti ir trys Kalėdiniai atvirukai.

Naujųjų 2019 metų pradžioje, sausio 3 dieną atsakymą gavome ir iš Kalėdų senelio gyvenančio Kanadoje, šiam Kalėdų seneliui vaikai rašė laiškus lietuvių kalba, atsakymus taip pat gavo lietuvių kalba.

Kalėdų senelio gyvenančio Kanadoje adresas:

Santa Claus

North Pole

HOH OHO

Canada

Laiškas, kurį gavome iš Kanadoje gyvenančio Kalėdų senelio buvo labai gražus ir linksmas, laiške Kalėdų senelis papasakojo kodėl atsakymas vaikus pasiekė jau po Kalėdų.

Mano vaikučiai džiaugiasi rašę laiškus Kalėdų seneliams ir gavę jų atsakymus. Planuojam tą patį padaryti ir prieš kitas Kalėdas, na, o dabar visiems linkime gražios Trijų Karalių šventės!

Taip pat skaitykite