Kiaulienos nugarinės suktinukai su džiovintais abrikosais

90 min. 4-6 > 7.00 €

Šiandien, ruošdama maistą šeimai, leidau sau ilgiau pasisukioti virtuvėje. Vietoje suplanuotų kepti karbonadų, nusprendžiau pagaminti suktinukus. Orkaitėje kepti kiaulienos nugarinės suktinukai su džiovintais abrikosais gavosi labai skanūs.

10 tokių suktinukų kaip nuotraukoje, pagaminti reikės:

10 kiaulienos nugarinės pjausnių

2 valgomųjų šaukštų natūralaus skonio jogurto

1 valgomojo šaukšto pomidorų padažo

3 skiltelių česnako

1 nedidelio raudonojo svogūno

2-3 arbatinių šaukštelių prieskoninių daržovių mišinio

Įdarui:

250 g. džiovintų abrikosų be kauliukų

Papildomai reikės:

1 kiaušinio

50 ml. pieno

Maltų džiūvesėlių

Aliejaus apkepimui

Gaminame taip:

Pirmiausia mėsos muštuku išmušame nugarinės pjausnius. Dubenėlyje sumaišome natūralaus skonio jogurtą, pomidorų padažą, burokine tarkele įtarkuojame raudonąjį svogūną, smulkia tarkele įtarkuojame česnako skilteles, beriame prieskoninių daržovių mišinio ir išmaišome. Gautu mišiniu ištepame išmuštus kiaulienos pjausnius. Imame išmuštą nugarinės pjausnį ant kurio dedame keletą džiovintų abrikosų puselių ir susukame. (Vienam suktinukui dėjau po maždaug 3-4 abrikosų puseles).

Suktinuką pamirkome kiaušinio ir pieno plakinyje, apvoliojame maltuose džiūvesėliuose, dedame į keptuvę įkaitintu aliejumi ir apkepame po 5-6 minutes iš abiejų pusių.

Apkeptus suktinukus sudedame į kepimo indą ir kepame apie 40-45 minutes minutes iki 180 laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje. (Kepiau įjungusi orkaitės funkciją kepimas su garais).

Kiaulienos nugarinės suktinukai su džiovintais abrikosais paruošti. Skanaus!

Taip pat skaitykite