Keptas mocarelos sūris su kiaušiniais pagal Jamie Oliver’į

25 min. 4 > 3.00 €

Prieš keletą metų į knygyną visad skubėdavau ieškoti naujų receptų knygų. Dabar dažniau į knygyną užsuku ieškodama naujų istorinių romanų ar knygų vaikams. Nežinau kodėl, bet taip jau gavosi, kad ilgą laiką nepirkau nei vienos receptų knygos iki šios savaitės. Ieškodama norimos knygos, atsitiktinai užmačiau J.Oliverio knygoms taikomą nemažą nuolaidą. Susigundžiau ir užsisakiau. Gavusi savo užsakytas knygas apsidžiaugiau, skubėjau pavartyti, galvojau rasiu kokią idėją pietums, bet…

Atvirai pasakius truputį nusivyliau… Jokiu būdu nesakau, kad knygos prastos. Abiejose knygose tiek daug receptų, bet jie visi tokie „mandri“, kad gaminti nelabai ką ir radau. Pervertusi knygas antrą kartą vis dėl to išsirinkau, bet atidėjau rytojui. Tiesa, receptą šiek tiek pakoregavau pagal save.

Keptas mocarelos sūris su kiaušiniais pagal Jamie Oliver’į gavosi išties skanus ir patiko mūsų šeimynai. Nors patiekalas rekomenduojamas kaip aperityvas ar priešpiečiai, bet mums kuo puikiausiai tiko pusryčiams.

Patiekalui, kurio užteks keturių asmenų šeimai, pagaminti reikės:

1 skiltelės česnako

Šiek tiek šviežių bazilikų

8 prinokusių geltonų ir raudonų pomidoriukų

125 g. mocarelos sūrio

5 didelių kiaušinių

Šiek tiek alyvuogių aliejaus

Druskos pagal skonį

Gaminame taip:

Į keptuvę įpilame porą šaukštų alyvuogių aliejaus, dedame tarkuotą česnako skiltelę, pabarstome druska, dedame smulkintus baziliko lapelius ir pakaitiname ant vidutinio kaitrumo ugnies apie minutę. Pradėjus čirkšti sudedame pjaustytus pomidoriukus, plėšytą mocarelos sūrį. Pamaišome ir vieną po kito įmušame kiaušinius. Pabarstome druska ir uždengę keptuvę dangčiu kepame apie 3-5 minutes.

Prieš patiekiant pabarščiau džiovintų žolelių mišiniu. Receptas iš Jamie Oliver’io knygos „Jamie gamina itališkai“ 48 pusl.

Taip pat skaitykite