Keksiukai su bananais ir mėlynėmis

45 min. 12 > 4.00 €

Šiandien, apsipirkinėdama turgelyje labai apsidžiaugiau radusi pirkti šviežių mėlynių. Nešdamasi jas namo svajojau apie mėlynių pyragą, jau net buvau spėjusi sugalvoti kokį būtent kepsiu, bet grįžus namo ir pasakius, kad kepsiu pyragą, vaikai pareiškė, kad pyrago jie visai nenori, bet keksiukų gal ir norėtų, nes juk juos labai senai kepiau. Tad šiandien, vietoj vakarienės – keksiukai su bananais ir mėlynėmis, o prie jų ir puodelis pieno.

12 keksiukų paruošti reikės:

2 didelių kiaušinių

80 g. kambario temperatūros sviesto

80 ml. kokosų pieno

3 valgomųjų šaukštų cukraus

180-200 g. kvietinių miltų

1 valgomojo šaukšto vanilinio cukraus

1 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių

Žiupsnelio druskos

1 banano

Maždaug stiklinės mėlynių

Ruošiame tešlą:

Sviestą ištriname kartu su paprastu ir vaniliniu cukrumi, druska. Įmušame kiaušinius. Išplakame. Beriame miltus maišytus su kepimo milteliais, įpilame kokosų pieno ir išmaišome iki vientisos gražios masės. Tešla gavosi vidutinio tirštumo.

Orkaitę įkaitiname iki 180 laipsnių temperatūros:

Į aliejumi ar sviestu pateptą kepimo formą dedame po maždaug du valgomuosius šaukštus tešlos. Bananą supjaustome į 36 griežinėlius, dedame po tris banano griežinėlius kiekvienam keksiukui atsargiai įspausdami į tešlą, kartu įspaudžiame maždaug po 15-20 mėlynių kiekvienam keksiukui. Keksiukus kepėme kartu su mažiausiu šeimos nariu atsakingai kiekvienam keksiukui įdėdami po 20 mėlynių 😉 Kepame įkatintoje orkaitėje apie 25 minutes.

Jei mėgstate prieš patiekiant galima pabarstyti cukraus pudra. Skanaus!

Taip pat skaitykite