“Kalėdų senelis slapukas 2017” ir kitos dovanos …

Jau antrus metus dalyvaujame Viktorijos iš Receptų medis sugalvotoje akcijoje “Kalėdų Senelis Slapukas” – dovanėlių apsikeitime tarp maisto tinklaraštininkų.

Dar gruodžio pradžioje mane pasiekė siuntinukas iš Jolantos (labai gaila, kad nepasirašėte kokį tinklaraštį rašote … ) kuriame radau dailiai kalėdiniame popieriuje supakuotus jaukius tekstilės gaminius virtuvei, magnetuką, Kalėdomis ir cinamonu kvepiančius prieskonius kavai, sausainius, naminį aviečių actą, saldainius ir atviruką. Dėkoju, Jums Jolanta, už puikią dovaną bei linkiu skanių atradimų virtuvėje!

 

 

Gruodžio mėnesį šaunia Kalėdine dovanėle nudžiugino ir mūsų draugai Dobele. Ačiū Jums!

 

 

Didelį ačiū sakome ir draugams TirlimPamPam, kurie dar prieš pat Kalėdas  maloniai nustebino atsiuntę labai įdomų žaidimą, tinkantį žaisti visai šeimai, – soliterį. Artimiausiu metu mielai pasidalinsime įspūdžiais.

 

 

Nuoširdžiai dėkojame draugams už dovanas, bei norime padėkoti tinklarasčio skaitytojams, kad lankotės mūsų tinklaraštyje, skaitote įrašus, juos komentuojate bei pasidalinate savo įspūdžiais ir idėjomis, ačiū Jums! Tikimės gražiai draugausime ir artėjančiais 2018-aisiais metais!

 

Taip pat skaitykite