Gaukite mūsų "Android" programėlę!

Gauti iš Google Play

Jei liko nesuvalgytų margučių

Autorius:
Loreta
Paskelbtas:

O po velykinių vaišių į mišraines žiūrėti jau nebesinori – labai kviečiu pasigaminti šaltos sriubos su kietai virtais kiaušiniais. Dalinuosi net keturiais gardžiais receptais.

  • Šaltibarščiai! Vieni juos dievina, o kitiems tai patiekalas, kurio galėtų ir nebūti. O Jūs šaltibarščių fanai ar nelabai? Aš save galėčiau priskirti prie šaltibarščių fanų. Orai pagaliau sušilo, tad kviečiu atidaryti šaltibarščių gaminimo ir valgymo sezoną. Šaltibarščių receptas – ČIA.
  • Mėgstantiems fetos sūrį turėtų patikti šie feta pagardinti šaltibarščiai, kartą tokius teko ragauti atostogaujant ir skonis įsiminė ilgam. Receptas – ČIA.
  • Šaltibarščiai į kuriuos mama pamiršo įdėti burokėlių. Taip vaikai pasakė valgydami šią sriubą. Nors iš tiesų, burokėlių įdėti visai nepamiršau, jų čia nebuvo pagal planą. Tiesiog šį kartą, karštos dienos pietums sugalvojau pagaminti agurkų ir pomidorų šaltsriubę. Su keptomis bulvytėmis buvo labai skanu. Patiko visiems. Receptas – ČIA.
  • Na ir pabaigai – jei džiaugiatės pirmuoju ridikėlių derliumi labai kviečiu pasigaminti gaivaus skonio, pavasarinę ridikėlių ir žalumynų sriubą, kurią skaniausia valgyti su dar karštomis, virtomis bulvėmis, gausiai apibarstytomis krapais. Receptas – ČIA.

Parašykite komentarą

Daugiau