bookmark_border

Idėjos gimtadieniui pimpačkiukų tema!

Praėjusią savaitę mano vyresnėliui sukako septyneri, namuose surengėme gimtadienio šventę “Pimpačkiukų” tema su jo geriausiais draugais!

Svečių buvo nei daug, nei mažai – 6, tad pasirūpinome, kad svečių gėrimai nesusimaišytų, ant vandens, sulčių buteliukų užklijuodami pačių padarytus lipdukus su kiekvieno vaiko vardu. Vaikams patiko.

[amazon_link asins=’B00S2Z9MJ0,B00XBOZ5ZC’ template=’ProductCarousel’ store=’lorjuscom-21′ marketplace=’UK’ link_id=’66835c7e-c488-11e6-b929-89c0b5b2b1bb’]

Taip pat kepėme karamelinius gimtadienio keksiukus su staigmena, įsmeigtu ledinuku.

Kadangi vaikai nelabai mėgsta tiesiog ramiai sėdėti prie stalo, o judėti, žaisti ir dūkti, tai tiesiog, kad galėtų pasiimti į ranką ir užsimti norima veikla su draugais – užkandžiams rinkomės vieno kasnio sumuštinukus, suktinukus su sūriu, kumpiu ir salotomis, sūrio lazdeles, bulvių traškučius, na ir žinoma vaisius. Surengėme ir varžybas, kas pirmas nusilups mandariną!

Karštam patiekalui rinkomės vištienos ir makaronų apkepėlę su sūriu ir pomidorais.

Kad vaikams būtų linksmiau sugalvojome ir keletą žaidimų.

RAIDĖ: Kiekvienas gimtadienio dalyvis (vaikas) ištraukė po kortelę, kurioje buvo parašyta viena raidė. Iš tos raidės turėjo pasakyti vaisiaus, daržovės, gyvūno pavadinimą, sugalvoti vardą. Vaikams patiko. Prizas buvo gimtadienio kepuraitės, jas reikėjo dar ir susirasti paslėptas patiems, pasinaudojome turimomis pimpačkiukų figūrėlėmis, kurios slėpė vieną – kitą prizą.  Taip pat gimtadienio metu mįnėme ir mįsles. Vaikams labai patiko.

[amazon_link asins=’B012BF94DK,B00V7RJ3DU,B00S46S03G’ template=’ProductCarousel’ store=’lorjuscom-21′ marketplace=’UK’ link_id=’94f77e9b-c489-11e6-a923-fdf8dcbd770b’]

Kokius žaidimus pasiūlėte vaikams gimtadienio metu?

Taip pat skaitykite