Holly Webb “Gelbėtojas Barnis”

Kiekvieną vakarą prieš miegą, mažiausiai po 30 minučių, kartu su vyresnėliu skiriame knygos skaitymui. Skaitome pasikeisdami – vieną puslapį jis, kitą aš. Taip praėjusią savaitę draugiškai skaitydami perskaitėme Holly Webb knygą “Gelbėtojas Barnis”.

Knyga apie mokyklinio amžiaus mergaitę Deizę, kuri atvyksta kartu su šeima stovyklauti prie upės. Stovyklavietė priklauso šeimai, kuri veisia šuniukus. Kaip tik jų ūkyje yra mažų šuniukų, tai sužinojusi mergaitė labai nudžiunga, ir atsisakydama stovyklavietėje esamų pramogų, mielai atostogų dienas leidžia su šuniukais. Žinodama, kad niekada negalės turėti šuns (tam prieštarauja jos tėvai, ypač mama) visai netikėtai pamilsta vieną mažą šuniuką, kurį slapta pavadina Barniu. Supratusi, kad labai negerai rodyti didesnį dėmesį vienam šuniukui ji nusprendžia jų nebelankyti. Likusių atostogų dienas leidžia atskirai nuo jų, tuomet įvyksta gausybė netikėtų nuotykių, kuriuos sužinosite perskaitę knygą!

 

Nepaisant to, kad knyga vietomis yra labai liūdna, ji mums patiko, skaitėsi gana greitai bei lengvai. Turinys įdomus, nenuobodus, be to mano antroką nustebino knygos pabaiga, jis nesitikėjo, kad viskas pakryps visai kita linkme.

Mums patiko, rekomenduojam!

Taip pat skaitykite