Gaukite mūsų "Android" programėlę!

Gauti iš Google Play

Burokėlių sriuba su marinuotais kelmučiais ir perlinėmis kruopomis

Autorius:
Loreta
Paskelbtas:
Atnaujintas:
60 min.
🍽 4
7,00

Jau kuris laikas socialiniuose tinkluose vis užmatydavau reklamuojamus naujus natūralius sultinius pakeliuose. Nors ir mėgstu išsivirti naminio sultinio, bet prisiskaičiusi begalę teigiamų komentarų, kokie jie geri, skanūs ir panašiai ne kartą ėjau į parduotuvę jų pirkti. Deja vis tekdavo pareiti be jų. Nes pasirodo jie padėti visai ne ten kur aš ieškodavau. Tai štai, pagaliau vieną dieną, kai jau visai apie juos buvau pamiršusi, apsipirkinėdama atsitiktinai pamačiau ir įsidėjau į pirkinių krepšelį. Grįžusi namo pietums nusprendžiau išvirti burokėlių sriubos. Kadangi nuo pusryčių buvo likę virtų perlinių kruopų, vietoj bulvių nusprendžiau įdėti jų. Sriuba gavosi išties labai gardi ir patiko visiems valgytojams.

Puodui sriubos, kurio užteks keturių asmenų šeimai, dviems suaugusiems ir dviems vaikams, pagaminti reikės:

2 gabalėlių vištienos šlaunelių mėsos be odos ir kaulo

1 morkos

2 vidutinio dydžio burokėlių

2 nedidelių galvučių svogūno

3 skiltelių česnako

Stiklinės marinuotų kelmučių

100 g. virtų perlinių kruopų

350 ml. vištienos sultinio (Naudojau “FS Goods”soci vištienos sultinį)

700 ml. vandens

1 valgomojo šaukšto sviesto

1 valgomojo šaukšto džiovintų daržovių mišinio

Saujos smulkintų krapų

Saujos smulkintų svogūnų laiškų

Keleto kvapiojo pipiro žirnelių

Druskos pagal skonį

Ruošiame sriubą:

Puode storu dugnu išlydome sviestą. Dedame kapotus svogūnus, pabarstome druska ir porą minučių pakepiname. Sudedame smulkiai pjaustytą vištienos šlaunelių mėsą, kapotas česnako skilteles ir kepiname apie 5-8 minutes. Sudedame burokine tarkele tarkuotus burokėlius, morkas, beriame šaukštą džiovintų daržovių mišino, virtas perlines kruopas, užpilame vandeniu, kad apsemtų ir verdame uždengę puodą dangčiu apie 20 minučių nuo užvirimo pradžios.

Supilame sultinį, beriame marinuotus kelmučius, kvapiojo pipiro žirnelius, smulkintus svogūnų laiškus, krapus ir verdame apie 5-8 minutes.

Burokėlių sriuba su marinuotais kelmučiais ir perlinėmis kruopomis paruošta. Prieš patiekiant galima pagardinti grietine. Skanaus!

Parašykite komentarą

Daugiau