Ačiū “Mamos žurnalui” už Lego duplo “Mano pirmasis žaidimų namelis”!

Mūsų šeimoje auga du skirtingo amžiaus berniukai. Amžiaus skirtumas tarp jų ne toks jau ir mažas beveik 5 metai. Kartu jie mėgsta pažaisti vaidmenų žaidimus t.y. žaisti ligoninę, parduotuvę, kareivines, bet vis dažniau pastebiu, kad ką įdomu būtų pažaisti mažąjam Augustinui, vyresnėliui dažniausiai jau būna nebelabai įdomu ir jis kartu žaisti kaip ir nebenori.

 

Džiaugiuosi, kad abu mano berniukai mėgsta žaisti su Lego, pastebiu, kad kartu tai daryti nesusipykdami gali vis ilgesnį laiką!

 

Šiandien grįžųsi iš darželio Augustiną labai nustebino ir nudžiugino nemaža Lego DUPLO dėžutė, kurią jis rado padėtą prie savo žaisliukų. Ją mes gavome dovanų iš “Mamos žurnalo” , nes dalyvavome jų facebook’o paskyroje organizuotame konkurse, na ir mano berniukams nusišypsojo sėkmė! Sakome didelį AČIŪ!

 

 

Lego DUPLO rinkinys “Mano pirmasis žaidimų namelis” susideda iš:

 

 

Kartu bendromis pajėgomis pastatę namuką abu berniukai pasiėmę po figūrėlę ir pasiskirstę vaidmenimis pradėjo žaisti.

 

Rinkinyje yra figūrėlė, kurios vienoje pusėje mėnulis ir žvaigždės, kitoje – saulutė.

Ją pasukdami vaikai nusprendžia kada jau ateina rytas ir laikas keltis, praustis, pavalgyti košės, eiti į lauką pačiuožinėti ant čiuožyklos, paskaityti ir atėjus nakčiai išsivalyti dantukus ir eiti miegoti.

Kodėl mums patinka Lego DUPLO?

Lego DUPLO kaladėlės mums patinka tuo, kad jos pritaikytos mažoms rankytėms, lavina smulkiąją motoriką, kaladėlės ryškių spalvų, skirtingų dydžių yra kokybiškos, tad jas galima lengvai bet tvirtai sujungti, jei reikia jos nebijo vandens ir jas drąsiai galima plauti!

 

 

Žaidžiant su Lego DUPLO rinkiniu “Mano pirmasis žaidimų namelis” kartu su savo mažyliu galima kalbėtis apie dienos rėžimą, ką ir kodėl tam tikru metu reikia daryti, taip pat bežaidžiant galima mažylį mokyti spalvų pavadinimų, naujų žodžių, na ir dar vienas labai didelis pliusas tas, kad jei dar turite kitų Lego DUPLO rinkinių ar kaladėlių galite jas sujungti ir pastatyti kartu su vaiku kažką didesnio ir įspūdingesnio! Pvz. mūsų vaikai pasistatė mini miestelį, kuriame gyvena žirafa, vėžlys ir liūtas, o kiekvieną rytą visus pažadina garsiai pravažiuojantis traukinukas! 😉

 Ačiū “Mamos žurnalui” už Lego duplo “Mano pirmasis žaidimų namelis” mūsų vaikučiams jis labai patinka! Ypač mažajam patinka darinėti dureles ir langelius, įdėti žmogeliuką ir jį išimti.

Taip pat skaitykite